کانال تلگرام هایپرتمپ

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور در ترم اول ۹۸-۹۷ منتشر شد / نکات مهم

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور در ترم اول سال تحصیلی 98-97 بر روی سیستم گلستان پیام نور منتشر شد. برای گرفتن کارت ورود به جلسه باید شهریه را پرداخت کنید

برای حضور در جلسه امتحانات پایان ترم نیاز است که شما کارت ورود به جلسه خود را از سیستم گلستان دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور چیست؟

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور که به گزارش 428 سیستم گلستان نیز معروف است ، در واقع صفحه ای است که حاوی اطلاعات و مشخصات دانشجویی و شخصی شما به همراه دروسی که در ترم اخذ نموده اید و تاریخ و ساعت امتحانات است که باید از پورتال خود در سیستم گلستان دریافت و سپس پرینت نمایید.

کارت ورود به جلسه از دو جهت حائز اهمیت است:

اول اینکه برای حضور در جلسه همراه داشتن آن الزامی است و به دلیل عکس دار بودن آن با شخص دانشجو تطابق داده می شود.

دوم اینکه چند ترمی هست که تاریخ و ساعت برخی امتحانات از آنچه در ابتدای نیمسال مشخص شده تغییراتی دارد. چون در کارت ورود به جلسه ساعت و تاریخ دقیق امتحانات درج شده، دریافت و همراه داشتن آن الزامی است.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های پایانی

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور را می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سیستم گلستان ، از طریق زیر دریافت و چاپ نمایید.

آموزش -> گزارش هاي آموزش -> دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> برنامه امتحان پايان ترم دانشجو

ضرورت پرداخت شهریه برای دریافت کارت ورود به جلسه:

دانشگاه پیام نور در اطلاعیه های گوناگونی اعلام کرده برای دریافت کارت ورود به جلسه پرداخت بدهی شهریه الزامی است. بدین ترتیب که اگر دانشجو بدهی شهریه داشته باشد امکان دریافت کارت ورود به جلسه را ندارد.

همچنین با تغییراتی که امسال در مهمان اضطراری و تعیین محل آزمون داده شده بود، مبلغ 50000 تومان به شهریه متقاضیان اضافه شده بود. از این رو لازم است که متقاضیان تعیین محل آزمون که با درخواست آنها موافقت شده، نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام کرده تا بتوانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

در همین رابطه :
کاملترین راهنمای روشهای پرداخت شهریه پیام نور و نکات بسیار مهم کلیک کنید

2 نکته مهم در مورد کارت ورود به جلسه

1- گاهی اوقات پیش می آید که حتی با پرداخت شهریه ، سیستم گلستان اجازه دسترسی به کارت ورود به جلسه امتحان را به شما نمی دهد. در این حالت ابتدا توجه کنید که اطلاعات شخصی ثبت شده شما در سیستم گلستان تکمیل و ثبت شده باشد.

2- ممکن است دانشگاه پیام نور شرکت در نظر سنجی اساتید را اجباری نماید و تا شما در آن نظرسنجی که از طریق خود سیستم گلستان انجام میشود شرکت نکنید ، نمی توانید کارت ورود به جلسه امتحانات را دریافت کنید. پس در نظرسنجی اساتید هم حتما شرکت کنید.

امتحانات ترم مهر اول دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از ۱ دی تا ۲۴ دی ۹۷ می باشد

در همین رابطه :
دانلود برنامه امتحانات دانشگاه پیام نور نیمسال اول ۹۸-۹۷ کلیک کنید